aktivity Liptov / pohľadnice

Pri odbere 500 ks z jedneho druhu Vám môžeme vyrobiť aj pohľadnicu priamo pre Vaše zariadenie (hotel, obec, chatu, penzión a pod.), ako sme už viackrát robili v iných regionoch (viď ukážky nižšie).
Toho času nemáme spracovanú ponuku a dodávky vlastných pohľadníc z oblasti Západných Tatier a Liptova.

Pri odbere 500 ks – celý náklad pre jedno zariadenie je cena 0,20 / ks + DPH (klasicky formát 148 x 105 mm)

Pohľadnice sú vyrábané kvalitnou ofsetovou tlačou na 265g pohľadnicovom kartóne. Farebnosť je 4+1, teda predná strana plnofarebná + lak alebo leskle lamino a zadná strana je jednofarebná – čierna (šedá)

aktivity Liptov / fotovizitky

FOTOVIZITKAMI nazývame náš špecialný produkt, ktorému sa venujeme už dlhé roky. Je to obojstranná kartička vo formáte vizitky (90 x 50 mm). Je tlačená kvalitnou ofsetovou tlačou a povrch je zušlachtený UV lakom, alebo lesklým laminom. Dávame si záležať aj na mimoriadne vydarenom grafickom stvárnení. Na druhej strane spravi- dla môže byť mapka, kalendárik, ponuka, alebo rozpis služieb. Je to akási malá pohľadnica so základnými informáciami a fotografiami zariadenia, hotela, chaty a pod…

Mimoriadne vhodná najmä pre oblasť cestovného ruchu, ako nosič základnej informácie. Hostia si ju berú aj na pamiatku, alebo ukázať širšej rodine kde boli, príp. ako tipy kam by chceli ísť. Vhodná je aj na vystavy, prezentácie…

Minilmálny odber je 2000 ks a násobky • cena za ks je 0,06 € + DPH

FOTOVIZITKA môže byť aj dvojitá – otváracia, alebo trojitá – otváracia, skladacia. Vtedy je cena dvojnásobná, alebo trojnásobná, podľa veľkosti.

FOTOVIZITKY
KALENDÁRIKY

PLNOFAREBNÉ
OBOJSTRANNÉ
lakované príp. laminované