REKLAMA NA AUTOMOBILY
Reklama na firemných automobiloch je najlacnejšou a veľmi účinnou mobilnou reklamou. Odpadá cena za prenájom plochy. Vaše vozidlá denne vidí veľa ľudí - možných zákazíkov. Vaše vozidlo nafotíme, prípadne vozidlo vyberieme z našej databázy rovnakých vozidiel, vytvoríme predbežnú vizualizáciu – počítačový realistický návrh, podľa Vašich predstáv, spočítame a vytvoríme predbežnú kalkuláciu. Po schválení definitívneho návrhu upresníme cenovú kalkuláciu a po odsúhlasení zákazníkom vyrábame a lepíme dohodnutú reklamu.
Naši pracovníci majú bohaté skúsenosti s návrhom a polepom všetkých možných druhov vozidiel. Na vyrobenú reklamu poskytujeme min. záruku v rozmedzí 2 – 3 roky. Uvedená technológia je určená do vonkajšieho prostredia s minimálnou dobou životnosti  3 – 5 rokov v prípade použitia špeciálnych fólií sa dá dosiahnúť životnosť 7 – 10 rokov  (platí aj pre reklamné a firemné tabule, výklady a pod.)
Pozrite si fotogalérie niektorých nami realizovaných polepov automobilov
osobné
dodávky
nákladné
©  2011 FOREKO s.r.o. Všetky práva vyhradené.
ysfffdsssssssssssssssssssssssssssss
Tlač a úprava jedálnych lístkov alebo cenníkov do vašej prevádzky.
Ponúkame elegantné riešenie pre pozoruhodné prezentácie. Roll Up baner sa jednoducho skladá a po zložení je ľahko prenášatelní. Potlačíme ho vaším reklamným motívom.